Děkujeme Vám, že jste si vybrali náš šperk. Aby Vám sloužil co nejdéle, dovolujeme si doporučit pár věcí:

a) náušnice: všechny náušnice, pokud jsou špinavé nebo zaprášené, můžete čistit lihovým roztokem pomocí vatové tyčinky. Visací náušnice sundávejte před sportem a spaním, abyste zamezili deformaci ocelového lanka. S náušnicemi typu “pecka” (náušnice do ucha) nebo polovisacími (např. e81, e91) lze přiměřeně sportovat i v nich spát.

b) náhrdelníky: všechny náhrdelníky, pokud jsou špinavé nebo zaprášené, můžete čistit lihovým roztokem pomocí nejlépe vatové tyčinky. Abyste zabránili deformaci ocelového lanka, náhrdelník neukládejte mezi tvrdé předměty. Náhrdelník nenoste jako náramek, dochází k nadměrnému tahu v místě, kde se stýká lanko s ozdobou. Náhrdelníky s magnetem prosím nepoužívejte “jako hračku”ke zbytečnému zapínání a rozepínání náhrdelníku, magnet slouží pouze jako vtipný uzávěr. Bajonetový uzávěr otevřete tak, že obě poloviny stlačíte k sobě a pootočením o 90 stupňů od sebe jej rozepnete. Vždy je nutné k sobě obě části napřed stlačit, aby se uzávěr nezaseknul. Zapnete jej tak, ze nasměrováním drážky k důlku v druhé části stlačíte poloviny uzávěru k sobě a pootočením o 90 stupňů od sebe (opačné směry než při zapínání) jej zavřete.

c) prsteny: všechny prsteny, pokud jsou špinavé nebo zaprášené, můžete čistit lihovým roztokem nejlépe pomocí vatové tyčinky.

Přestože používáme chirurgickou ocel, dochází samozřejmě k opotřebení povrchových úprav v závislosti na míře nošení. Vzniká tak jedinečný otisk majitele do jeho šperku.

Přejeme Vám mnoho krásných chvil se šperkem.